jee.pl

Blog tematyczny o komputerach, internecie i szeroko pojętych nowych technologiach.

MediaOprogramowanie

Ciekawe gry bez internetu

Ciekawe gry bez internetu

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się gry bez internetu. W dzisiejszych czasach większość osób ma internet, ale zdarzają się również osoby, które nie mają dostępu do sieci. Można jednak znaleźć naprawdę ciekawe produkcje offline, które świetnie nadadzą się na zabawę w poczekalni do lekarza lub na długą wakacyjną podróż. W niektórych miejscach może niestety nie być dostępu do internetu.

Zalety gry bez internetu

Nie ulega wątpliwości, że gry wideo są świetnym pomysłem na zabicie czasu w trakcie podróży autobusem, pociągiem lub autem. Niektóre tytuły wymagają jednak stałego połączenia z siecią. Można śmiało powiedzieć, że w trakcie urlopowych eskapad może być to problematyczne. Gry wideo będą dobrym pomysłem na uprzyjemnienie sobie podróży. Problemy z dostępem do internetu mogą występować w trakcie jazdy, zatem warto przygotować sobie wcześniej interesujące tytuły gier, w które można grać bez dostępu do sieci. Nie wszyscy wiedzą, jak wygląda gra jak nie ma internetu. Wybór gier jest ogromny, więc każdy bez większego problemu może znaleźć coś dopasowanego do swoich preferencji.

Najlepsze gry

Pierwsza gra na liście to Alto’s Adventure, gdzie zabawa sprowadza się do przemieszczania w jednym kierunku swoją postacią. Warto zaznaczyć, że bohater jest fanem snowboardu, który przemierza piękne krainy i stawia czoła różnym wyzwaniom. Do dyspozycji gracza jest sześciu unikalnych bohaterów oraz losowo generowane etapy. Następna gra warta uwagi to Candy Crush Saga, czyli legendarny już tytuł na smartfony. Bez wątpienia jest to jedna z najpopularniejszych serii gamingowych w historii produkcji mobilnych. Cała zabawa polega na dopasowywaniu poszczególnych elementów na planszy. Tylko w teorii jest to proste, ale w rzeczywistości rozgrywka może sprawić pewne trudności. Można śmiało powiedzieć, że jest to gra, do której codziennie wraca się z ogromną satysfakcją.

Zobacz także: Program do montażu wideo – na jaki się zdecydować?

Ciekawe tytuły

Następny tytuł to Crashlands, czyli rozbudowana gra action RPG w klimacie science fiction. Gracz wciela się w podróżnika, który został wplątany w aferę kosmiczną i utknął na obcej planecie. W trakcie podróży podróży po świecie bohater stawia czoła wyzwaniom i stopniowo rozwija swoje zdolności. Na wyróżnienie zasługuje bardzo ładna grafika oraz spora dawka humoru. Nie zawsze mamy internet, a zdarzają się sytuacje, w których chcielibyśmy spędzić miło czas, grając w gry na smartfonie. Gra musi być naprawdę wciągająca, jeśli ma wystarczyć na cały lot. PinOut to bardzo ciekawa gra, która nie jest skomplikowana. Chodzi o to, żeby podbijać piłeczkę tak, żeby przeszła przez tor przeszkód. Pozornie wydaje się to proste, dlatego warto samemu spróbować. Koniecznie powinieneś także zagrać w Fallout Shelter, czyli niepowtarzalną grę przygodową. Głównym celem gracza jest właściwe zarządzanie mieszkańcami krypty. Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu powinieneś już wiedzieć, w co można zagrać bez internetu.

Zobacz także: Program do nagrywania ekranu komputera za darmo

Udostępnij