jee.pl

Blog tematyczny o komputerach, internecie i szeroko pojętych nowych technologiach.

Technologia

Tablety Samsung z rysikami – rozwiązanie dla profesjonalistów

Tablety Samsung z rysikami – rozwiązanie dla profesjonalistów

Tablety Samsung z rysikami stanowią wszechstronne urządzenia – używanie ich może wspomagać osiąganie celów zawodowych. Ułatwiają projektowanie, tworzenie notatek, a nawet zarządzanie zadaniami. Czego powinieneś dowiedzieć się więcej na ich temat?

Tablety Samsung z rysikami – podstawowe informacje

Tablety Samsung z rysikami zapewniają użytkownikom wiele korzyści – wszystkie z nich mogą przełożyć się na poprawę jakości wykonywanej pracy oraz zwiększenie efektywności działania; bywają naprawdę przydatnym elementem w środowisku biznesowym.

Urządzenia te są lekkie i kompaktowe, dzięki czemu umożliwiają wykonywanie obowiązków zawodowych ze wszystkich miejsc na świecie (potrzebne będzie Ci jedynie aktywne połączenie internetowe). Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wspomagał się nimi podczas podróży służbowych lub w trakcie spotkań z klientami umówionych poza miejscem pracy.

Zapewniają wiele przydatnych funkcji mogących ułatwić codzienne życie w firmie, a możliwości w tym zakresie są praktycznie nieograniczone – limitują je jedynie granice własnej wyobraźni. Zwykle korzysta się z nich do:

 • przeprowadzania wideokonferencji;

 • pisania wiadomości tekstowych;

 • projektowania graficznego;

 • uprzyjemniania czasu wolnego (obsługują m.in. e-booki i dedykowane aplikacje popularnych serwisów streamingowych).

Ich możliwość obsługi rysikiem S Pen, w niektórych przypadkach, sprzyja interakcji oraz współpracy*. To dla wielu osób idealne narzędzia do tworzenia, edytowania i udostępniania dokumentów lub prezentacji w czasie rzeczywistym. Przekonaj się o tym samemu!

S Pen – jakie możliwości zapewnia?

Samsung S Pen to innowacyjny i niezastąpiony gadżet od Samsung – tablet z rysikiem oferuje użytkownikom nowe możliwości użytkowe. Przydaje się zwłaszcza:

 • artystom;

 • projektantom;

 • hobbystom.

Jeżeli jesteś przedstawicielem jednej z tych grup, to powinieneś koniecznie dowiedzieć się, że Samsung S Pen:

 • umożliwia intuicyjną interakcję z ekranem dotykowym tableta – pozwoli Ci na komfortowe korzystanie z urządzenia bez konieczności używania palców;

 • rozpoznaje pismo – umożliwia to zmianę rękopisu na tekst cyfrowy (przydatne m.in. podczas sporządzania notatek na zajęciach szkolnych)**;

 • został wyposażony w czujnik nacisku – w rękach doświadczonego grafika zamieni się w ołówek, pióro, długopis, a nawet kredki i pędzel malarski.

Innymi słowy, pozwala wydobyć pełen potencjał pracy z tabletami z serii Samsung Galaxy Tab.

Tablety graficzne Samsung – przykłady użycia

Tabletów graficznych Samsung (czyli np. wszystkich wariantów Samsung Galaxy Tab S9) da się używać do:

 • retuszowania fotografii;

 • ilustrowania komiksów;

 • tworzenia projektów tatuaży;

 • wykonywania animacji i rysunków 3D.

Potrafią być wygodniejszym w użytku medium od zwykłej kartki lub płócien malarskich – to dlatego, że umożliwiają wprowadzanie szybkich poprawek i usuwanie błędów bez konieczności zaczynania pracy od nowa. Może to przyczynić się do naprawdę znaczącej poprawy wydajności podczas wszystkich kreatywnych procesów.


Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Rysik Samsung S Pen obsługuje wyłącznie tablety Samsung serii S.

**Funkcja ta jest dostępna wyłącznie w urządzeniach głównych serii S (m.in. Samsung Galaxy Tab S9 i Samsung Galaxy Tab S8).

Udostępnij